Vickie

Voľnočasová víla a princezná

ČO JE VLASTNE MOJA PRÁCA?

November 13, 2019

Už pár rokov sa živým fotografovaním vo vlastnom štúdiu Yena studio. Ľudia, čo ma poznajú len z Youtube, či Instagramu pravdepodobne ani nevedia, čo je moja práca/ povolanie. Pôvodne som vyučená v odbore Reklamná tvorba, kde sme mali z každého rožku - trošku, ale skôr sme sa zameriavali na marketing a grafický dizajn. Fotografia síce bola prítomná a mali sme aj ateliér, no väčšinu trikov a vedomostí, ktoré mám

sú z internetu.

 

Mojou hlavnou foto témou sú rodiny a deti. K deťom mám dobrý vzťah a vždy sa rýchlo skamarátime. Preferujem fotografovanie

v exteriéri, niekde v prírode a prirodzenom svetle. Exteriérové svetlá ani nevlastním. Možno raz, ale zatiaľ mi pri fotení nechýbali.

 

 

Páči sa mi, keď môžem zachytiť detskú radosť a hravosť. Deti sú neposedné, takže moje kardio je behať za nimi cez pol pola, aby som ich mohla odfotiť. Odmenou sú však šťastné rodinky a krásne prirodzené fotografie. Tieto zábery sú podľa mňa krajšie, ako tie, kde celá rodina sedí na nejakej lavici a snaží sa tváriť dokonalo. Málokedy sa na týchto fotkách usmievajú osoby prirodzene, hlavne deti.

 

 

Okrem detí fotografujem aj svadby a páriky. Rovnako ako s deťmi aj romantické svadobné fotografie najradšej zhotovujem

v prírode. Momentálne už so snúbencom sme tento rok natočili aj svadobné video. Bežne na fotenia a natáčania chodím sama, ale svadba je obrovská udalosť, kde by som to sólo nezvládla. Ak by ste si chceli pozrieť celé moje portfólio, kliknite sem.

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle

Všeobecné obchodné podmienky

©2016 byVickie - dizajn stránky yena.studio

Všetky fotografie a texty podliehajú autorským právam

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now