coronavírus slovensko

koronavírus slovensko

volby 2020

OĽANO

Smer

Kiska

liek na koronavírus

Vakcína na koronavírus

Vezmite prosím na vedomie, že kvôli vysokému počtu e-mailov odoslaných na moju osobnú adresu nemôžem odpovedať na každú z nich a ospravedlňujem sa za to. Ale ďakujem vám za zaslanie e-mailu a za Váš záujem!

 

Spolupráca

Pre akékoľvek komerčné otázky súvisiace s reklamou, prácou pre modelov, sponzorstvom alebo spoluprácou, ma kontaktujte na vickievideo@gmail.com alebo pomocou formuláru nižšie.

 

Pozvánky na udalosti

Prosím, pošlite mi e-mail na vickievideo@gmail.com

 

Hosťovanie a sponzorstvo

Nesúhlasím s hosťovskými príspevkami na byvickie.sk, pretože radšej píšem a fotím obsah sama v konkrétnom štýle.

 

Barter

Prijímam iba produkty, ktoré boli pred odoslaním odsúhlasené e-mailom. Bohužiaľ nemám priestor na produkty, ktoré sa nehodia na môj blog alebo youtube kanál. To tiež zaisťuje, že všetko zobrazené na byvickie.sk je pravdivý obsah, a že som si z celého srdca zamilovala propagované produkty. Postujem len o produktoch, ktoré som začala používať v každodennom živote, či je to v téme krása alebo móda, služby alebo cestovanie a naozaj sa mi páčili. Chcem vytvoriť spoľahlivý a dôveryhodný zdroj informácií o životnom štýle pre všetkých svojich čitateľov a nikdy nebudem  motivovaná na to, aby som hovorila pozitívne o produkte alebo značke, ak s ňou nesúhlasím. Viac než to, nemám osobne čas hovoriť o produktoch alebo oblečení, ktoré sa mi nepáči. To by nedávalo zmysel. Prosím kontaktujte na vickievideo@gmail.com, ak by ste chceli príspevok na byvickie.sk a súhlasíte s vyššie uvedenými pripomienkami. Ďakujem!

Vickie Gulyás

Bratislava, Slovakia

V prípade otázok, ponúk, spolupráce ma neváhajte kontaktovať.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Ďakujem pekne za správu :)