Vickie

Voľnočasová víla a princezná

JARNÝ LOOKBOOK + MERCH + COLLAB s TINKABLOGUJE


Dočkali sme sa toho! Je tu jar a konečne sa mi vrátila dobrá nálada. Asi mi chýbal D vitamín, ktorý nám dodáva slniečko a veru toho doposiaľ nebolo. V tejto dobrej nálade som vytvorila 3 jarné outfity i s dvoma mojimi výrobkami z môjho nového merchu. 😍 Veríte, či nie, je naozaj magický!


Taktiež by som vám rada pripomenula, že tento článok je collab so šikovnou Tinou, ktorá spravila rovno 3 jarné líčenia, ktorými sa môžete inšpirovať. Jej článok nájdete TU :)

Prvý outfit som rozdelila na dve obmeny, Ako prvé mám na hlave kvetinku, ktorá je handmade produkt a kúpil mi ho priateľ ako darček. V blízkej budúcnosti budem iste robiť i návod na mojom youtube, ako si taký vyrobiť. Potom mám crop top a sukňu z Terranovy (síce sa tu bude táto značka často opakovať, článok nie je sponzorovaný. Proste tam rada nakupujem 😄 ) A tenisky sú z môjho MERCH- u. Jéj ☺ a to nie sú obyčajné tenisky! Ak ich vynesiete na slnko premenia sa na fialové! (je i viac farieb, ale moje sú fialové) Batoh a bunda sú zo second handu. Raz za čas sa tam oplatí pozrieť.

Link na tenisky a náramok❤

Ako druhý outfit tu mám jednoduché biele, krajkované šaty. (Ak sa dobre pamätám tak

z Lidl.) Jemné, romantické, skvelé napríklad na rande. K nim mám znova svoje magické tenisky, ktoré v slnečnom svetle dodajú outfitu trochu farby. Do vlasov som si zaplietla kvietky a na zápästí môžete vidieť náramok, ktorý je tiež magický! Na slnku sa jemne priesvitné koráliky premenia na farebné (tmavomodrá, tmavofialová, bledofialová, ružová, zelenomodrá a žltá) a v tme zas rovnaké koráliky svetielkujú.

Tretí outfit je taký easy do školy, do práce. Jednoducho na každý deň. Chocker je DIY a je rovnakej farby na aké sa menia tenisky, aby ladili. Crop top Terranova, jeansy Terranova + nožnice. 😄 Batoh je zo second handu, ako som už písala vyššie.


Tak to by bolo na dnes všetko💜 Nezabudnite sa kuknúť na Tinkin článok a na môj magický merch. Napíšte mi do komentáru, ktorý outfit je podľa vás najlepší. Pápá.

Môj youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3ttJu06SeAQ

Lookbook profil: http://lookbook.nu/vickievideo

Instagram: @vickievideo

Facebook: @vickievideo

Twitter: @vickievideo

Tinin blog: http://tinkabloguje.blogspot.sk/

Tinin instagram: @tina_sobek

Príspevok nie je sponzorovaný.


  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle

Všeobecné obchodné podmienky

©2016 byVickie - dizajn stránky yena.studio

Všetky fotografie a texty podliehajú autorským právam

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now