Vickie

Voľnočasová víla a princezná

NAJVOŇAVEJŠÍ DARČEK TÝCHTO VIANOC

December 14, 2017

 

 

 

 

 

Dnes ma na pošte čakal nádherný predvianočný darček od Yves Roscher. Už som sa nemohla dočkať, kedy prídem domov a môžem ho otvoriť.

Balíček bol krásne zabalený, takže som ho otvárala veľmi opatrne. (Ako pri každom pekne zabalenom darčeku, dbám na prácu "baliča")

Produkty boli uložené v milej vianočnej krabičke, ktorú okrem ukladania kozmetiky, môžem pokojne použiť napríklad aj na vianočné pečivo.

Najviac som sa potešila limitovanej edícii bielej vanilky. Ak to ešte o mne neviete, tak vám narýchlo poviem, že vôňa vanilky sa rovná mojej osobe. Asi pred piatimi rokmi som sa úplne zamilovala do vanilkovej voňavky od Yves Roscher a bez vtipu, som inú už od vtedy nepoužila. Vôňa vanilky, presne od tejto značky, mi tak prischla, že ak voniam nejak inak, všetkým naokolo to príde divné. Môj priateľ mi vyslovene povedal, že by bol rád, keby túto vôňu vôbec nemením.

1. Krém na ruky Biela Vanilka

2. Balzam na pery Biela Vanilka

3. Krémový sprchovací gél Biela Vanilka

4. Toaletná voda Biela Vanilka

 

O tejto kolekcii by som povedala, že vonia ako sen, a ak máte radi vanilku je to dokonalý vianočný darček. Krém na ruky dobre hydratuje, ako som už zvyknutá od tejto značky. Balzam na pery je tiež veľmi krémový a skvelý do studeného počasia, kedy naše pery potrebujú ochranu. Je bez farby, ale má nádhernú vôňu a i jemnú chuť po bielej vanilke. Sprchový gél vonia tiež rovnako, je krémový a robí bohaté bublinky. A najlepšie nakoniec: Toaletná voda. To ako nádherne voňia ste sa asi presvedčili z toho, že to dokola opakujem pri celej tejto kolekcii. Najradšej na nej mám to, že vydrží naozaj dlho. Stačí, aby som sa ráno nafúkala a voniam ako chutný vanilkový koláčik celý deň. I love it <3

5. Telový peeling Čarovné lesné plody

6. Telové mlieko Čarovné lesné plody

7. Tekuté mydlo na ruky Čarovné lesné plody

 

Pre tých, čo preferujú menej sladké vône, je tu prekrásna vianočná kolekcia s vôňou čarovných lesných plodov. Ako prvé tu máme telový peeling, ktorý jemne odstráni odumreté bunky a zanechá pokožku príjemne hebkú a voňavú. Takto je rovno predpripravená na absorbovanie hydratačného krému alebo napríklad telového mlieka. Mliečko z tejto kolekcie je veľmi jemné a vsiakne sa za sekundu. Ako posledné tu máme tekuté mydlo, ktoré je jemné a nevysušuje mi ruky, čo si veľmi cením.

 

Ja si myslím, že tieto Vianoce si máte čo v Yves Roscher vybrať. Produkty sú krásne voňavé, majú naozaj pekné obaly a som si istá, že vás alebo vašich blízkych potešia rovnako ako mňa.

 

Môj youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3ttJu06SeAQ 

Lookbook profil: http://lookbook.nu/vickievideo 

Instagram: @vickievideo

Facebook: @vickievideo

Twitter: @vickievideo

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle

Všeobecné obchodné podmienky

©2016 byVickie - dizajn stránky yena.studio

Všetky fotografie a texty podliehajú autorským právam

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now